Czekaj...
Definity - Logo
X

Informacja o administratorze i przetwarzaniu danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest NEXTMOVE AGENCJA KREATYWNA sp. z o.o. z siedzibą w Ciche 95a 87-305 Zbiczno. Dane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

X

ZAMÓW BEZPŁATNY AUDYT

Wypełnij poniższe dane, a otrzymasz od nas gotowy, bezpłatny audyt Twojej strony internetowej.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania
To bardzo proste – napisz do nas. Wyślij nam brie, lub po prostu opisz swoją wizję – poprowadzimy Cię przez cały proces i przedstawimy ofertę
To jak zapytać, ile kosztuje telewizor Każda strona jest inna, a każdy Klient ma inne oczekiwania. Naszą ofertę tworzymy zawsze pod kątem oczekiwań klienta, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Przykładowe ceny „od” możesz zobaczyć tu Przykładowe ceny
Tak, nasza działalność jest w pełni legalna. Działamy w oparciu o umowę i wystawiamy fakturę – pierwszą, zaliczkową, stanowiącą 20% wartości projektu i drugą, po zakończeniu projektu, zawierającą pozostałe 80% należności.
Nie ma żadnych kosztów dodatkowych – wszystkie ustalenia przedstawione w ofercie spisujemy w formie wiążącej umowy. Jeżeli chcesz rozszerzyć współpracę o dodatkowe działania reklamowe – zawsze najpierw ustalamy ewentualne koszty. Nie wystawiamy faktur, o których wcześniej klient nie był informowany.
Na początku współpracy omawiamy szczegółowo projekt – jeżeli jednak pomimo to nie trafimy w Twoje oczekiwania, masz prawo do tylu uwag/poprawek, na ile się umawialiśmy i ile jest zapisanych w umowie.
W żadnym wypadku. Jeżeli jakaś funkcja nie działa tak jak powinna i jak ustalaliśmy, poprawiamy to bezpłatnie. Tego typu poprawki nie wliczają się w tury zapisane w umowie.
Na nasze rozwiązania zawsze udzielamy 6 miesięcy gwarancji. W przypadku błędów związanych z złym serwerem i hostingiem, zawsze doradzimy bądź pomożemy w wyborze lepszego. Jeżeli strona przestanie działać z winy klienta i naruszone są warunki gwarancji, przywracamy stronę z ostatniego backupu bezpłatnie (w okresie gwarancyjnym).
Zachęcamy do skorzystania z naszej umowy serwisowej, w ramach której pomagamy w takich sytuacjach. Jeżeli jednak Klient nie jest zainteresowany, naprawiamy usterki na preferencyjnych warunkach finansowych (nasi klienci zawsze mają u nas rabat).
W zawieranej umowie są zapisane stosowne paragrafy o zachowaniu poufności (NDA) – dotyczą one obu stron. Żadnych uzyskanych od Ciebie informacji nie wykorzystamy w sposób inny niż służący do realizacji projektu. Nikomu też nie ujawnimy warunków naszej współpracy/korespondencji, etc.
Tak, zapewniamy całkowite przeniesienie autorskich praw majątkowych. Twoja strona jest Twoją własnością.
Czyli kompleksowa opieka nad stroną internetową – jej moderacja, zabezpieczenia, wprowadzanie zmian na życzenie klienta w ujęciu pakietów godzinowych. Klient płaci wyłącznie za zlecone prace. W naszej gestii pozostaje robienie backupów strony oraz poprawa jej funkcjonowania bez każdorazowej wyceny działań. Otrzymujesz pakiet godzin do wykorzystania przy umowie na określony czas. Przykładowo przy pakiecie 4h/miesięcznie otrzymujesz 24h do wykorzystania przez 6 miesięcy. Możesz miesięcznie zużywać dowolną ilość godzin – cena abonamentu jest stała. Zawsze uprzedzamy klienta ile minut/godzin zajmie dane zlecenie.
W zależności od wybranego pakietu godzinowego: od 350zł netto za 4h miesięcznie do 510zł netto za 6h miesięcznie
W ramach opieki serwisowej proponujemy:
  • Tworzenie i implementacja bannerów graficznych, popupów
  • Zmiany programistyczne
  • Zabezpieczanie witryny
  • Implementacja kodów analitycznych, umożliwiających śledzenie ruchu
  • Wszelkie zmiany na stronie wg życzenia klienta
  • Cykliczny backup
Co miesiąc raportujemy ilość pozostałych godzin, a każde działanie estymujemy czasowo. Prace wykonujemy, dopiero po akceptacji ilości wyestymowanych godzin. Nie mamy w umowie ukrytych zapisów jest ona czytelna i jasna. Po wykorzystaniu godzin informujemy o tym fakcie – nie doliczamy dopłat bez wiedzy klienta.
: Oferujemy pełen zakres usług – copywriting, prowadzenie Social Media, SEM, SEO – wszystkie nasze Usługi znajdziesz tutaj.
Realizacja projektów stron internetowych jest tutaj. Portfolio z zakresu copywritingu czy działań w social mediach udostępniamy na życzenie klienta, po podpisaniu NDA
Jesteśmy dostępni prawie codziennie między 9 a 22. Zastać nas można pod mailem kontakt@next-move.pl
Skontaktuj się z nami – służymy wsparciem merytorycznym oraz bezpłatnymi konsultacjami w zakresie marketingu internetowego.
Jeśli masz inne pytania skontaktuj się z nami