Czekaj...
Definity - Logo
X

Informacja o administratorze i przetwarzaniu danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest NEXTMOVE AGENCJA KREATYWNA sp. z o.o. z siedzibą w Ciche 95a 87-305 Zbiczno. Dane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

X

ZAMÓW BEZPŁATNY AUDYT

Wypełnij poniższe dane, a otrzymasz od nas gotowy, bezpłatny audyt Twojej strony internetowej.

Usługi

Oferta naszej firmy
Features Image

Strony internetowe

Witryny www, e-commerce, aplikacje internetowe

Wiemy jak tworzyć strony, które sprzedają! Doświadczenie w budowie stron internetowych nabywaliśmy latami, pracując zarówno jako freelancerzy jak i pracownicy w agencjach interaktywnych/reklamowych. Możemy śmiało stwierdzić, że nasz zespół składa się wykwalifikowanych specjalistów, także w dziedzinach ściśle technicznych, jak programowanie. RWD to u nas standard!

Social Media

Marketing na portalach społecznościowych

W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej szukają usług za pomocą mediów społecznościowych. Na Facebooku można już kupić produkty, znaleźć pracę, nawiązać nowe znajomości, przejść kurs e-learningowy… Ale media społecznościowe to przede wszystkim rozmowa. Komunikacja marki z klientami bez zbędnego usztywnienia.

Features Image
Features Image

Opieka Serwisowa

Administracja, poprawki, serwis

Czyli kompleksowa opieka nad stroną internetową – jej moderacja, zabezpieczenia, wprowadzanie zmian na życzenie klienta w ujęciu pakietów godzinowych. Klient płaci wyłącznie za zlecone prace. W naszej gestii pozostaje robienie backupów strony oraz poprawa jej funkcjonowania bez każdorazowej wyceny działań.

SEM

Kampanie reklamowa Google Adwords

SEM to działania płatne polegające na promocji w wyszukiwarce za pomocą GoogleAds. Zoptymalizowane kampanie wraz z działaniami SEO tworzą efekt kuli śnieżnej napędzając się wzajemnie, czego skutkiem jest oczywiście ruch na stronie. Kampanie mają zawsze określony cel – liczbę wejść, liczbę konwersji (gdzie jako konwersję rozumie się zdefiniowany cel jakim może być: zakup, wypełnienie formularza, etc). dzięki czemu maksymalizujemy Twój zysk.

Features Image
Features Image

Copywriting

Tworzenie treści

Wiemy jak pisać, aby Twoi Klienci nas czytali. Słowem pisanym operujemy nierzadko lepiej niż mówionym, a techniki storytellingu nie są nam obce. Content is the King - w myśl tej zasady działamy. Nie tworzymy tekstów zapleczowych a jedynie wartościowe treści, nastawione na konkretną reakcję czytelników.
Nie wierzysz? Zapraszamy do kontaktu- przekonamy Cię :)