Grafika - NextMove Agencja Kreatywna

Grafika

Grafika

Chesz otrzymać wycenę? Napisz do nas: kontakt@next-move.pl

Umiemy tworzyć grafiki nie tylko piękne dla oka ale takie, które od razu pokażą klientowi co oferujesz. Wszak obraz jest wart więcej niż tysiąc słów.

Ale wiemy, że nie tylko „wygląd” się liczy. Dostosujemy Twoją grafikę do druku i do publikacji w sieci. Zajmiemy się wydrukiem wizytówek, ulotek, bannerów, standów… doradzimy też najlepszy format, gramaturę i rodzaj papieru a także zarekomendujemy uszlachetnienia.

Banner? Plakat? Wizytówka? To są standardy – tworzymy je „od ręki” i w niewygórowanych cenach. Tak samo jak materiały CI (Identyfikacja wizualna na podstawie logo) – papier firmowy koperty, etc. Niezależnie czy potrzebujesz czegoś na stronę czy grafiki do druku jesteśmy do Twojej dyspozycji.

To oczywiście nie wszystko! Każdy projekt tworzymy dopiero po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami – nie działamy „taśmowo”, cenimy sobie jakość ponad ilość.

jeżeli szukasz ekipy do zadań specjalnych, czyli wszelkich graficznych niestandardowych rozwiązanej, to jeszcze chętniej przyjmiemy i zrealizujemy Twój projekt. Nasi graficy uwielbiają wyzwania, a opiekun Klienta doradzi najlepszy format/sposób prezentacji.

Jak pracujemy?

Zajmiemy się kompleksowo Twoim projektem, nawet, jeżeli sam/a do końca nie jesteś pewny/a czego konkretnie chcesz. Ustalimy to na spotkaniu/skypie/telefonicznie. Pomożemy Ci zdiagnozować Twoją potrzebę i doradzimy najlepszą odpowiedź. Lubimy też tworzyć kreacje do kampanii reklamowych. Wiemy jak stworzyć skuteczne, ale nie „kiczowate” CTA. Mailing? Żaden problem – nie tylko go zaprojektujemy, ale także zakodujemy, zgodnie ze specyfikacją wydawcy/programu wysyłkowego.

Potrzebujesz kreatywnego zespołu? Dobrze trafiłeś/aś!

 

  • jaki jest czas realizacji grafiki?

    Zależnie, czego Klient oczekuje. W przypadku wizytówek są to około 2 dni robocze, przygotowanie logotypu (pierwszej wersji) to około tydzień.

  • Jakie grafiki oferujecie?

    Pełen przekrój prac graficznych. Mamy na koncie stworzone layouty stron, logotypy, wizytówki, bannery, kreacje do kampanii oraz materiały do druku w magazynach.