Media społecznościowe - NextMove Agencja Kreatywna

Media społecznościowe

Media społecznościowe

Czyli niech się klika! Nie mamy na myśli memów o piątku ani także tych o poniedziałkach. Tym nie sprzedamy Twojego produktu w mediach społecznościowych. Oczywiście zdrowa dawka dobrego humoru jest zdecydowanie wskazana, ale tylko jeżeli publikujemy również merytoryczne, ciekawe treści, zachęcając do dyskusji.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas: kontakt@localhost/nm

Dobra strategia w mediach społecznościowych to nie zbiór lajków i szerów (choć są one ważne) to przede wszystkim liczba konwersji, wejść na stronę i… interakcji z Twoją ofertą. Prowadzenie kanałów społecznościowych to nie pisanie postów – to także dokładna analiza zachowań użytkowników, planowanie oraz… trzymanie ręki na pulsie (tak, mamy na myśli Real-time-marketing).

Dobra strategia, podparta odpowiednio zaplanowaną promocją = zwiększenie sprzedaży. Twojej sprzedaży.

Media społecznościowe to jeden ze znakomitych sposobów na dobry PR – ale to już zapewne sami wiecie. Media społecznościowe w kontekście naszych działań służą nie tylko budowaniu zaangażowania i „szumu” wokół Twojej marki, ale głównie mają na celu sprzedawać.

Możemy zaopiekować się działaniami Twojej marki na:

  • Facebooku
  • Twitterze
  • LinkedInie
  • Instagramie

Tak, wszystko, co robimy ma za zadanie sprawić, aby grupa odbiorców, zaangażowana społeczność, którą tworzymy, nie tylko klikała „lubię to”, ale również kupowała Twoje produkty. Nie piszemy o „piąteczkach”, ale także nie stosujemy suchych komunikatów „kup produkt x”.

Stawiamy na wszystko, co jest pomiędzy, a każdą strategię dopasowujemy do marki i grupy docelowej. Doradzimy gdzie i jak najlepiej prowadzić profil Twojej marki, w oparciu o obecność grupy docelowej w danym medium. Działamy w oparciu o dane, statystyki, pracujemy na zasięgach i zaangażowaniu. Nie kupimy fanów na Allegro, sprawimy, że sami przyjdą kupić Twój produkt.

  • Na co mogę liczyć?

    - tworzenie contentu (treści + grafiki) - moderacja - raportowanie - uzupełnianie informacji - comiesięczne raporty - obsługa reklam

  • Ile to kosztuje?

    Ceny zaczynają się od 900zł netto miesięcznie za kompleksową opiekę nad profilem.