Reklama Internetowa - NextMove Agencja Kreatywna

Reklama Internetowa

Reklama Internetowa

Celowo nie piszemy Google Ads. Nie wiemy czy akurat Google to najlepsza opcja dla Twojej marki… Z doświadczenia wiemy, że jeżeli jesteś np. fotografem, najlepiej będą konwertowały social media + Reklamy na FB i Instagramie.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas: kontakt@localhost/nm

Metod płatnej reklamy w Internecie jest wiele, oprócz najpopularniejszych, googlowych, reklam, możemy stworzyć strategię reklamową w oparciu o marketing automation, e-mail marketing, paid social, etc.

Wytłumaczymy to na kolejnym przykładzie – jeżeli działasz w branży odzieżowej (e-commerce), to oprócz kampanii Google shopping doradzimy Ci także obecność na portalach takich jak np. Domodi czy optymalizację strony pod kątem ścieżki zakupowej oraz UX.

Twoje kampanie będą prowadziły osoby posiadające certyfikaty Google – uprawnione oraz uznane przez Google za specjalistów w dziedzinie reklamy on-line. To da Ci pewność, że twój budżet mediowy jest w dobrych rękach.

Jak to wygląda w praktyce? Określamy budżet mediowy (kwotę do wydania na „kliknięcia”), procent naszej prowizji i ewentualne opłaty jednorazowe za dodatkowe, za usługi takie jak: wpięcie analityki, stworzenie grafik do reklam, etc. Zawsze wiesz, za co płacisz.

Co dostajesz w zamian? Wejścia na Twoją stronę. Ale nie czyjekolwiek – na Twoją stronę będą kierowani wyłącznie użytkownicy, którzy są zainteresowani tym co sprzedajesz/oferujesz.

Jeżeli ktoś szuka drewnianej drabiny, a ty takowe sprzedajesz, to zgadnij, kto zobaczy Twoją reklamę?

  • Jaki jest minimalny budżet mediowy?

    Minimalny budżet na kampanię GoogleAds to 4000zł netto. W zależności od branży i marki, proponujemy wysokość budżetu i przedstawiamy estymacje wyników.

  • Ile to kosztuje?

    Kwota zależna jest od budżetu mediowego. Pracujemy w oparciu o fee % od Twojego budżetu.