Sklepy internetowe - NextMove Agencja Kreatywna

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Tylko teraz - 30% taniej na stworzenie sklepów internetowych!

Otrzymaj darmową wycenę

Stworzenie sklepu internetowego to nie instalacja woocomerce i dostosowanie całości, aby „dobrze się prezentowała”. Platforma, która ma sprzedawać musi wzbudzać zaufanie użytkowników, zainteresować ich ofertą, i, dzięki dobrym praktykom UX poprowadzić Klienta za rękę, aż do finalizacji zakupów.

Nie sztuka mieć jakikolwiek SKLEP e-commerce – sztuką jest mieć dobry SKLEP, dzięki któremu Twoja firma będzie zarabiać. Taki, który przyciągnie szatą wizualną, skróci ścieżkę zakupową, szybko się wczyta i będzie doskonale prezentować się na urządzeniach mobilnych.

klepy internetowe to temat rzeka – od słów „chcę sprzedawać w Internecie” do obserwowania słupków sprzedażowych jest długa droga. A droga ta ma swój początek w budowie strony internetowej. Każdy sklep, a dokładniej jego asortyment, jest przeznaczony dla konkretnej grupy docelowej – dlatego też projekt sklepu musi wpadać w „gust” tej grupy oraz być dostosowany do sposobu, w jaki dana grupa korzysta z zakupów on-line.

Mobile first – to „must-have”, szczególnie w kontekście sklepów internetowych. Wiesz, że użytkownicy, nawet ci, którzy finalnie kupią produkty za pomocą laptopa lub w sklepie stacjonarnym, najczęściej oglądają towary na smartfonach? Dlatego tak ważne jest odpowiednie przystosowanie strony do urządzeń mobilnych. Nie wystarczy zwykłe skalowanie – konieczne jest wykorzystanie zasad mobilnego UX

 Dlaczego mamy do zaoferowania więcej niż konkurencja, w kontekście tworzenia rozwiązań e-commerce?

Sed ut perspiciatis undeomnis iste natus error sit voluptatem accusantium dolore Totam rem aperiam with a long list of products and never ending customer support.

 • gdzie i jak umieścić przyciski skłaniające do działania (CTA)
 • wiemy, jak wykorzystać potencjał rozdzielczości mobilnych i zaprezentować na nich twój sklep w taki sposób, aby „nie dało się nie kupić”
 • Zaprojektujemy sklep tak, aby maksymalnie skrócić ścieżkę zakupową Twojego klienta
 • pomożemy nie tylko w kwestiach technicznych – przeszkolimy Twój zespół jak zarządzać sklepem, wprowadzać i usuwać produkty, zmieniać treści, etc.

Na nasze sklepy udzielamy gwarancji

gwarancja – słowo-klucz. Nie znikniemy po zakończonym projekcie. Nie przestaniemy odpisywać na maile, a każdy telefon w godzinach pracy odbierzemy (lub oddzwonimy). Zawsze bierzemy pełną odpowiedzialność, za to, co dostarczamy Klientowi, więc możemy dać ci gwarancję działania sklepu. Jak długą? Na tyle miesięcy, na ile od nas oczekujesz.

Wypełnij brief i uzyskaj darmową wycenę w ciągu 24h!

 • Jak będzie wyglądał proces tworzenia sklepu?

  Zaczynamy od zbadania potrzeb Twojej grupy docelowej oraz omówienia szczegółów wyglądu sklepu. Następnie zaczynamy prace. nasza praca jest w pełni transparentna – każdy projekt dzielimy na 3 etapy: etap graficzny, etap kodowania, etap testów i migracji. Nad całym projektem masz pełną kontrolę.

 • Ile czasu zajmie budowa sklepu?

  Zazwyczaj jest to około 45 dni. Jednak zdarzają bardzo rozbudowane projekty, których budowa może trwać nawet 4 miesiące.

 • Ile kosztuje dobry sklep?

  Ceny sklepów zaczynają się od 3500zł netto - cena zależy od wymagań klienta.