Social media - NextMove Agencja Kreatywna

Social media

Social media

Możemy zaopiekować się działaniami Twojej marki na:

 • Facebooku
 • Twitterze
 • LinkedInie
 • Instagramie

Czyli niech się klika! Nie mamy na myśli memów o piątku ani także tych o poniedziałkach. Tym nie sprzedamy Twojego produktu w mediach społecznościowych. Oczywiście zdrowa dawka dobrego humoru jest zdecydowanie wskazana, ale tylko jeżeli publikujemy również merytoryczne, ciekawe treści, zachęcając do dyskusji.

Prowadzenie facebooka już od 390zł miesięcznie (3 posty tygodniowo)!

Dobra strategia w mediach społecznościowych to nie zbiór lajków i szerów (choć są one ważne) to przede wszystkim liczba konwersji, wejść na stronę i… interakcji z Twoją ofertą. Prowadzenie kanałów społecznościowych to nie pisanie postów – to także dokładna analiza zachowań użytkowników, planowanie oraz… trzymanie ręki na pulsie (tak, mamy na myśli Real-time-marketing).

Tworzymy niezależną szatę graficzną dla Twojej marki, tak żeby każdy post miał unikalny wygląd.

Media społecznościowe to jeden ze znakomitych sposobów na dobry PR – ale to już zapewne sami wiecie. Media społecznościowe w kontekście naszych działań służą nie tylko budowaniu zaangażowania i „szumu” wokół Twojej marki, ale głównie mają na celu sprzedawać.

Tak, wszystko, co robimy ma za zadanie sprawić, aby grupa odbiorców, zaangażowana społeczność, którą tworzymy, nie tylko klikała „lubię to”, ale również kupowała Twoje produkty. Nie piszemy o „piąteczkach”, ale także nie stosujemy suchych komunikatów „kup produkt x”.

Stawiamy na wszystko, co jest pomiędzy, a każdą strategię dopasowujemy do marki i grupy docelowej. Doradzimy gdzie i jak najlepiej prowadzić profil Twojej marki, w oparciu o obecność grupy docelowej w danym medium. Działamy w oparciu o dane, statystyki, pracujemy na zasięgach i zaangażowaniu. Nie kupimy fanów na Allegro, sprawimy, że sami przyjdą kupić Twój produkt.

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas.

  • Na co mogę liczyć?

   - tworzenie contentu (treści + grafiki) - moderacja - raportowanie - uzupełnianie informacji - comiesięczne raporty - obsługa reklam

  • Ile to kosztuje?

   Ceny zaczynają się od 390zł netto miesięcznie za kompleksową opiekę nad profilem.