Strony internetowe - NextMove Agencja Kreatywna

Strony internetowe

Strony internetowe

Chcesz otrzymać wycenę? Napisz do nas: kontakt@next-move.pl

Wiemy jak tworzyć strony, które sprzedają! Doświadczenie w budowie stron internetowych nabywaliśmy latami, pracując zarówno jako freelancerzy jak i pracownicy w agencjach interaktywnych/reklamowych.

Możemy śmiało stwierdzić, że nasz zespół składa się wykwalifikowanych specjalistów, także w dziedzinach ściśle technicznych, jak programowanie.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie używamy sformułowań „nie da się” i „u mnie działa”. Zaprogramujemy wszystko tak, aby działało dokładnie według Twoich wytycznych.

Chcesz mieć profesjonalną stronę internetową, ale nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami – stworzymy dla Ciebie dedykowany projekt graficzny strony www, który następnie przekształcimy na w pełni działający serwis. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań, tworzymy wszystko od zera, we współpracy ze specjalistami od UI/UX (tworzenie przyciągających oko rozwiązań/kreowanie doświadczeń użytkownika). Dla nas liczy się zadowolony klient!

Dlaczego stawiamy głównie na UX oraz UI? Chcemy tworzyć strony, które realnie pomogą klientom zwiększyć ich sprzedaż. Nie interesują nas nieprzemyślane, powierzchowne rozwiązania. Wierzymy, że profesjonalizm nie zna drogi na skróty, dlatego zawsze dajemy z siebie 100%. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać właśnie nas, spośród licznych ofert na rynku?

RWD to u nas standard (a właściwie Mobile-First)!

Pamiętaj, nasza praca jest w pełni transparentna – każdy projekt dzielimy na 3 etapy:

 • etap graficzny
 • etap kodowania
 • etap testów
 • migracja

Na każdym z tych etapów jesteśmy z Tobą w kontakcie – masz wpływ na powstawanie swojej strony, dzięki czemu finalnie każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekiwał. Dajemy również gwarancję – jesteśmy pewni jakości swojej pracy, dlatego też WSZYSTKIE nasze projekty obejmujemy gwarancją od 6 do 12 miesięcy. Jeżeli chcesz tę gwarancję wydłużyć – napisz o tym, jesteśmy elastyczni i z przyjemnością dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb. Pamiętamy też, aby dostarczyć Ci „instrukcję obsługi” panelu naszej strony, lub też materiał video. Jeżeli chcesz, możemy się także spotkać i przeszkolić cię osobiście.

Wyceń swoją stronę (odpowiemy w 24h!)

 • Ile kosztuje stworzenie strony?

  To jak zapytać, ile kosztuje telewizor Każda strona jest inna, a każdy Klient ma inne oczekiwania. Naszą ofertę tworzymy zawsze pod kątem oczekiwań klienta, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Ceny zaczynają się od 1500zł netto, a górna grania... nie istnieje.

 • Jakie są dodatkowe koszty, z którymi się muszę liczyć?

  Nie ma żadnych kosztów dodatkowych – wszystkie ustalenia przedstawione w ofercie spisujemy w formie wiążącej umowy. Jeżeli chcesz rozszerzyć współpracę o dodatkowe działania reklamowe – zawsze najpierw ustalamy ewentualne koszty. Nie wystawiamy faktur, o których wcześniej klient nie był informowany.

 • Co jeżeli nie spodoba mi się strona?

  Na początku współpracy omawiamy szczegółowo projekt – jeżeli jednak pomimo to nie trafimy w Twoje oczekiwania, masz prawo do tylu uwag/poprawek, na ile się umawialiśmy i ile jest zapisanych w umowie.

 • Jak wygląda sprawa praw autorskich?

  Tak, zapewniamy całkowite przeniesienie autorskich praw majątkowych. Twoja strona jest Twoją własnością.

 • Czy wystawiacie faktury?

  Oczywiście - jesteśmy legalnie działającą spółką. Podpisujemy z Tobą umowę, na podstawie której wystawiamy faktury za ukończone etapy tworzenia strony.