UX/UI - NextMove Agencja Kreatywna

UX/UI

UX/UI

Chesz otrzymać wycenę? Napisz do nas: kontakt@localhost/nm

kreowanie doświadczeń użytkownika oraz tworzenie pięknych, funkcjonalnych rozwiązań. UX bez UI nie zadziała – i na odwrót.

Zajmujemy się prototypowaniem makiet, korzystając z najnowszych narzędzi UXowych. Projektujemy ścieżkę Klienta, opracowujemy strukturę stron, i, w myśl mobile-first, tworzymy osobne makiety dla urządzeń mobilnych. Wiemy doskonale, że zwykle skalowanie, czyli zmniejszanie strony, nie spełnia założeń UXowych – dlatego nadal dużą bolączką biznesów e-commerce jest mała konwersja na mobile’u. Uważamy, że czas to zmienić!

Dlaczego UX i UI są ważne?

W naszej pracy najlepsze praktyki UX i UI to priorytet. UX zapewnia użyteczność serwisu – użytkownik wchodząc na twoją stronę ma się przekonać, że ofertowana przez ciebie usługa jest mu niezbędna. Wiemy jak te potrzeby stworzyć. A czym była by użyteczność bez pięknego interfejsu, który cieszy oczy twoich klientów?

Wiemy, gdzie i jak internauci klikają, znamy tajniki customer journey (drogi, jaką przebywa użytkownik, szukając informacji na strona www), więc wiemy w którym miejscu (i jakie) informacje powinny zostać umieszczone. Dzięki naszemu zdolnemu grafikowi, potrafimy też nadać im odpowiednią formę i kształt – tak, udało nam się dowiedzieć czym jest „efekt wow” ;).

Jeżeli masz już stronę, a chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się, co można w niej poprawić – zgłoś się po bezpłatny audyt. Nie wymagamy żadnych przedpłat ani opłat, nie zobowiązujemy Cię też do dalszej współpracy.