O nas - NextMove Agencja Kreatywna

O nas

Tobiasz Gerczuk

Oto prezes zarządu naszej firmy. Z zawodu programista, z zamiłowania… w sumie też programista :). Nie wypuści do Klienta żadnego projektu, który nie jest dopracowany do perfekcji, dlatego w naszej firmie nie ma osób niekompetentnych. Poza pracą – zapalony sportowiec.

Nieustannie szuka nowych ścieżek rozwoju działu developerskiego.

Barbara Ścisłowska

Basia jest partnerem zarządzającym naszej spółki. Specjalizuje się w wielu dziedzinach, z naciskiem na User Experience. Edukowanie klientów w zakresie UX oraz UI stało się jej misją. Wkłada całe serce w realizowane przez siebie projekty. Prywatnie pasjonatka twórczości Stephena Kinga.

Systematycznie pogłębia swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu działań digitalowych.

JAK PRACUJEMY?

1

ZROZUMIENIE POTRZEB

Rozmowę z klientem zawsze zaczynamy od zbadania i zrozumienia jego potrzeb. Czasem jest to brief, czasem rozmowa telefoniczna – jesteśmy elastyczni i mamy świadomość, że przedsiębiorcy, to ludzie, którzy nie cierpią na nadmiar wolnego czasu – dlatego część działań chcą zlecić nam.

Wspólnie staramy się dotrzeć do sedna „problemu” – co szwankuje, że sprzedaż nie wzrasta i opracować taką strategię, aby jak najbardziej odciążyć Klienta i wesprzeć rozwój jego biznesu. Działamy w myśl powiedzenia „klient nasz pan”, ale nie wahamy się w odradzaniu działań, które nie przyniosą dobrych efektów.

Ten etap polega na rozmowie i analizie. Jest to pierwszy kontakt Klienta z nami.

2


WYJŚCIE NAPRZECIW OCZEKIWANIOM

Rekomendujemy klientowi działania, które pomogą zrealizować jego cel. Edukujemy Klienta w zakresie działań marketingowych, aby był w pełni świadomy, co będzie przedstawiał budżet i na co zostaną „wydane” jego pieniądze.

Od początku jesteśmy w pełni transparentni – wierzymy, że dzięki temu zdobędziemy zaufanie Klienta. Nie oszukujemy, nie wciskamy niepotrzebnych narzędzi. Sukces Klienta jest naszym sukcesem – więc zależy nam na jakości, nie na ilości rozwiązań.

Czasami bywa tak, że ten etap łączymy już z wcześniejszym – gdy klient ma jasno sprecyzowane oczekiwania wobec nas 🙂

3

PLANOWANIE DZIAŁAŃ

Czyli przedstawienie jasnej i czytelnej oferty.

Wysyłamy odpowiedni dokument, aby klient mógł zapoznać się z planowanymi działaniami, kosztorysem oraz estymacją efektów, jakie zamierzamy osiągnąć. Pod naszymi ofertami zawsze podpisujemy się oboma rękoma – czas poświęcony na stworzenie i przedstawienie odpowiedniej strategii, zawsze się zwraca ;).

Już na tym etapie staramy się dostarczać najlepszy jakościowo produkt, dbając, aby wszystko w ofercie było odpowiednio doprecyzowane i nie zawierało niedomówień.

4

PODPISANIE UMOWY

Podpisujemy z klientem umowę. Każda stworzona przez nas umowa zawiera:

klauzulę poufności (NDA)

jasno sprecyzowane obowiązki każdej ze stron

harmonogram działań

przeniesienie autorskich praw majątkowych

czytelnie zapisany okres wypowiedzenia umowy

okres gwarancyjny w przypadku rozwiązań technologicznych.

Nie znajdziesz u nas drobnego druku czy kruczków prawnych i niedopowiedzeń – wszystko jest przedstawione jasno i czytelnie.

6

CO DALEJ?

To już zależy od Ciebie – jesteś zadowolony z naszej pracy? Działajmy dalej! Sprawdź w czym jeszcze możemy Ci pomóc

5

REALIZACJA PROJEKTU

Czyli… działamy pełną parą! Jak obiecywaliśmy w pierwszym etapie, wkładamy w to całe serce. Twój sukces to nasz sukces – jesteśmy do dyspozycji zawsze i odpowiadamy na każdy mail czy telefon ( zdarza się nawet i po 23 :)).

Nasz opiekun Klienta z przyjemnością służy radą czy wyjaśnieniem. Również raportuje bieżące działania i informuje o statusie projektu. Nie bój się pytać – wszak, gdyby nasi klienci byli specjalistami od marketingu nie potrzebowaliby naszych usług 🙂

Projekt dopracowujemy, aż klient nie będzie w pełni usatysfakcjonowany.

TROCHĘ WIĘCEJ O NAS

Specjalistami, pasjonatami, może nawet pracoholikami. Jesteśmy agencją kreatywną. Jesteśmy też czymś o wiele większym – chcemy nie tylko sprzedawać usługi i realizować projekty. Chcemy także edukować klientów – wiele rzeczy dostarczamy za darmo (np. podstawowy audyt). Naszym celem jest realizacja takich projektów, którymi możemy z dumą  zapełniać portfolio. Więc kim jesteśmy? Ludźmi, którzy podchodzą z pasją do swojej pracy, gdyż naprawdę ją lubią, nie narzekają na poniedziałki i czasami gaszą pożary klientów nawet w weekendy.

Nie były łatwe – zaczynaliśmy od dwóch osób, wyłamując się z pracy etatowej w agencji reklamowej. Chcieliśmy robić więcej, lepiej i na własny rachunek. Klamka zapadła dopiero w marcu – jesteśmy więc młodą agencją, a już mamy w swoim gronie kilku naprawdę dobrych specjalistów. Nie chcemy robić ani sztuki dla samej sztuki, ani też wyceniać błahostek na sztabki złota – oferujemy świetną jakość, w umiarkowanej cenie.

Zaangażowanie. Pasja. Wiedza. I tym wszystkim się dzielimy: i z naszymi pracownikami, i, nierzadko, z klientami. Mamy jasno wytyczony cel – chcemy realizować fajne projekty, robić to dobrze i nie stawać oko w oko z fakapami. Nasi Klienci twierdzą, że nam się to udaje J. Oceńcie nas po naszej dotychczasowej pracy.

Nieszablonowe podejście do Twojego projektu. Jakość. Przystępność. Proste wytłumaczenie nawet skomplikowanych zagadnień. Jesteśmy DLA Klienta a nie PRZEZ Klienta. Nam też zależy na Twoim sukcesie, bo to świadczy o tym, że wykonaliśmy dobrą robotę. Każdy projekt lubimy kończyć zasadą win-win.

STAWIAMY NA WORDPRESSA

Czyli na najbardziej popularny system zarządzania treścią (panel administracyjny storny internetowej) w internecie.

  • Wordpress
  • Joomla
  • Drupal

procentowy udział systemów CMS w rynku