Czekaj...
Definity - Logo
X

Informacja o administratorze i przetwarzaniu danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest TOBIT PIOTR GERCZUK z siedzibą w Ciche 95a 87-305 Zbiczno. Dane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

X

ZAMÓW BEZPŁATNY AUDYT

Wypełnij poniższe dane, a otrzymasz od nas gotowy, bezpłatny audyt Twojej strony internetowej.

Usługi

Oferta naszej firmy
Features Image
Strony internetowe
Witryny www, e-commerce, aplikacje internetowe

Wiemy jak tworzyć strony, które sprzedają! Doświadczenie w budowie stron internetowych nabywaliśmy latami, pracując zarówno jako freelancerzy jak i pracownicy w agencjach interaktywnych/reklamowych. Pozwoliło nam to nabyć cenną wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Możemy śmiało stwierdzić, że nasz zespół składa się wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach zarówno reklamy on-line jak i w dziedzinach ściśle technicznych, jak programowanie czy też zarządzanie projektami stron internetowych. Naszą przyszłość związaliśmy właśnie z digitalem, gdyż jest to nie tylko nasza pasja, ale również ścieżka, którą chcemy podążać.

Social Media
Marketing na portalach społecznościowych

W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej szukają usług za pomocą mediów społecznościowych. Na Facebooku można już kupić produkty, znaleźć pracę, nawiązać nowe znajomości, przejść kurs e-learningowy… Ale media społecznościowe to przede wszystkim rozmowa. Komunikacja marki z klientami bez zbędnego usztywnienia. To na co żadna marka nie może pozwolić sobie w kampaniach outdoorowych, może zrobić w SM. Co ważniejsze, odpowiednie prowadzenie profilu pomaga pokazać markę w pozytywny sposób budując wokół niej społeczność. Dzięki zastosowaniu RTMów oraz tworzeniu viralowych postów, Facebook daje szanse dotarcia do dużej rzeczy fanów, która przekaże dalej ofertę firmy. To także szansa na pozytywny PR.

Features Image
Features Image
Opieka Serwisowa
Administracja, poprawki, serwis

Czyli kompleksowa opieka nad stroną internetową – jej moderacja, zabezpieczenia, wprowadzanie zmian na życzenie klienta w ujęciu pakietów godzinowych. Klient płaci wyłącznie za zlecone prace. W naszej gestii pozostaje robienie backupów strony oraz poprawa jej funkcjonowania bez każdorazowej wyceny działań. W ramach opieki serwisowej proponujemy: • Tworzenie i implementacja bannerów graficznych, popupów • Zmiany programistyczne • Zabezpieczanie witryny • Cykliczny backup • Implementacja kodów analitycznych, umożliwiających śledzenie ruchu • Wszelkie zmiany na stronie wg życzenia klienta

SEM
Kampanie reklamowa Google Adwords

SEM to działania płatne polegające na promocji w wyszukiwarce za pomocą AdWords. Zoptymalizowane kampanie wraz z działaniami SEO tworzą efekt kuli śnieżnej napędzając się wzajemnie, czego skutkiem jest oczywiście ruch na stronie. Kampanie mają zawsze określony cel – liczbę wejść, liczbę konwersji (gdzie jako konwersję rozumie się zdefiniowany cel jakim może być: zakóp, wypełnienie formularza, etc). Optymalizując nasze kampanie dążymy zawsze do zwiększenia CTR (click trade rate) obniżając jednocześnie CPC (cost per click) – dzięki temu reklama trafia zawsze do osób faktycznie zainteresowanych reklamą.

Features Image
Features Image
Copywriting
Tworzenie treści

Wiemy jak pisać, aby Twoi Klienci nas czytali. Słowem pisanym operujemy nierzadko lepiej niż mówionym, a techniki storytellingu nie są nam obce. Content is the King - w myśl tej zasady działamy. Nie tworzymy tekstów zapleczowych a jedynie wartościowe treści, nastawione na konkretną reakcję czytelników. Nie wierzysz? Zapraszamy do kontaktu - umiemy być przekonywujący :)